Bitmeyen öfke

Geçen hafta derbideki hatalar sonrası çok öfkeli olan Beşiktaş taraftarı, "Asker kaçağı Aziz Yıldırım", "Ayağa kalkmayan Fenerli olsun" diye bağırırken Özgener'e de ağır tepki vardı

Beşiktaş taraftarının öfkesi dün doruk noktasına ulaştı. Geçen hafta F.Bahçe, ondan önceki hafta da Trabzonspor maçındaki hakem hataları nedeniyle çok kızgın olan 12. Adam, dün gece patladı. Hafta içinde Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasına kazma kürekle yürüyüp siyah çelenk bırakan siyah-beyazlılar, dün gece de maçın 10. dakikasından itibaren Aziz Yıldırım, Futbol Federasyonu, Emre, Bilica ve Erman Toroğlu'na koru halinde küfür etti. Uzun süre "O.... ç... Aziz Yıldırım", "Asker kaçağı Aziz Yıldırım" diye bağıran siyah-beyazlılar, hakemlerle de dalga geçtiler. Kötü tezahürat sonrasında tribün sesini kısan yayıncı kuruluş Lig TV de Beşiktaşlı taraftarlardan nasibini aldı. Lig TV aleyhine kötü tezahürat yapıldı ve "Lig TV dışarı" sesleri ayyuka çıktı.

YİNE PENALTI TARTIŞMASI
Bu arada Beşiktaş'ın, üst üste 3. maçı da penaltı tartışmasına sahne oldu. Trabzon maçında Egemen'in eline çarpan top sonrası penaltı itirazlarında bulunan siyah-beyazlı oyuncular, geçen haftaki derbi maçında da Lugano'nun hareketi nedeniyle aynı itirazda bulunmuştu. Oyuncular, dünkü maçta ise Bobo'nun ceza sahasında düşürüldüğünü iddia ederek aynı şekilde beklenti içine girdi.

BİZE ULAŞIN