Psikolojimiz bozuk

Takımın bozulan psikolojisini düzeltmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Denizli, taraftarın desteğine teşekkür etti

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Sivasspor ile 2-2 berabere kaldıkları karşılaşma sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı. Denizli, "Taraftarlar takımın ne yapmak istediğini görüyor. Bu takımın psikolojisini düzeltmek ve sahada en iyi şekilde mücadele etmesini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Psikolojisi bozuk takımın işi çok zor. Maç öncesinde taraftarın sevgisi ne kadar olumlu etki ederse etsin, sorumluklarımızı da arttırdı. 2 haftadır öyle kritik şeyler yaşadık ki biz dahil konuşma isteği hissediyoruz. Haksız diyebileceğimiz kırmızı kartlar var. Taraftar 'Biz bu takıma inanıyoruz, seviyoruz, şartlar ne olursa olsun biz onun yanındayız' mesajını verdi" dedi.

BATUHAN'A MESAJ
Kurt hoca, "Beşiktaş'ın şampiyon olamaması başarısızlıktır. Maddi zorluklar yaşandı ama şu gün itibariyle Beşiktaş'ın böyle bir sorunu yok. Beşiktaş'ın ne kadar büyük bir marka olduğunu herkes iyi biliyor. Yönetim bir miktarını peşin ödeyerek bir miktarını senet vererek futbolcuları rahatlatıyor" ifadesini kullandı. Denizli, son olarak Batuhan'a değindi ve "Sorun yok. Batuhan'ın önümüzdeki sezon her arkadaşı kadar şansı vardır. Beşiktaş hiçbir futbolcuya muhtaç değildir" diyerek gözdağı verdi.

BİZE ULAŞIN