'Allah yolunu açık etsin'

Merakla beklenen Yılmaz Vural-Daum buluşmasında dostluk rüzgarları esti Vural, tebrik ettiği Alman hocayı "Allah yolunu açık etsin" diyerek uğurladı

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'yı 1-0 yendiği maç öncesi merakla beklenen Yılmaz Vural-Christoph Daum buluşmasında dostluk rüzgarları esti. Vural, yedek kulübesine giden Daum'a elini uzattı. Alman hoca da bu jesti karşılıksız bırakmadı ve iki teknik adam birbirlerine sarılarak başarılar diledi. Vural, 90 dakika sonunda da soluğu Daum'un yanında aldı ve galibiyetten dolayı tebrik ettiği meslektaşını "Allah yolunu açık etsin" diyerek uğurladı. Vural, Daum için, "Beyefendi biri. Şahsıyla sorunum yok. Benim tepkim, yerli-yabancı antrenör ayrımınaydı" dedi.

DAUM'A "YALAKA" DEMİŞTİ...
Bilindiği gibi ikili arasında sert tartışmalar yaşanmıştı. Vural'ın "Daum yönetime yalakalık yapıyor" açıklamalarına, Alman hocanın yanıtı gecikmemişti. Daum da G.Saray galibiyetini getiren Selçuk'un golü sonrası, "Şimdi başka bir teknik direktör olsa, bu golü çalıştıklarını söylerdi" diyerek Vural'ı iğnelemişti. İkili arasındaki buzlar dün eridi.


BİZE ULAŞIN