Ada veya Çizme

Kendisini kapalı tribüne çağırmayan taraftarlar için "Herhalde daha fazla faydalı olamayacağımı düşünüyorlar" diyen Arda, Rafa Benitez ile aynı yolun yolcusu

G.Saray'da tüm problemlerin kaynağı olarak lanse edilen Arda'nın sabrı taştı. Bursaspor maçının ardından suskunluğunu bozan ve mikrofonlara içini döken genç yıldız sezon sonunda çok sevdiği sarıkırmızılı formadan ayrılıyor. Pazar gecesi "Ben Emre değilim" diyerek Fenerbahçe'ye kapıyı kapatan G.Saray kaptanı Ada ve Çizme'de gelen teklifleri değerlendirecek. Arda'yı sezon başından beri takip eden ve kadrosuna katmak isteyen Liverpool kulübünde son günlerdeki gelişmeler, transferi belirsizleştirirken, İspanyol teknik adam Rafael Benitez'in genç yıldızı transfer listesinde tuttuğu öğrenildi. Satışa çıkartılan İngiliz kulübünün sahip değiştirmesi halinde transferde yeni bir rota izleyeceği ve İtalyan kulübü Juventus'tan teklif alan Rafael Benitez'in yanında birkaç oyuncu götüreceği ifade edildi. Man. City ve Tottenham'ın da kadrosuna katmak istediği Arda verdiği her röportajda Liverpool forması giymek istediğini belirtmişti. İtalyan medyası, Juventus'un Benitez ile kesin olarak anlaştığını iddia ederken, Benitez'in Torino kulübü yönetimine Mascherano ile birlikte Arda'nın da adını vereceği öğrenildi.

TARAFTARIN ETKİSİ BÜYÜK!
Bu arada daha önce defalarca "Yeni stadımızda şampiyonluk yaşamadan ayrılmam" diyen Arda'nın "Gidiyorum" mesajı vermesinin ardında Bursaspor maçından önce bazı tribünlerin kendisini çağırmaması olduğu öğrenildi. Bu konu hakkında "Avrupa'da oynamak istiyorum. Herhalde taraftar da daha fazla faydalı olamayacağımı düşünüyor. 'Kal' derlerse kalırım, 'Git' derlerse giderim" yorumunu yapan genç yıldız son dönemde yönetimin de de kendisini eleştiriler karşısında yalnız bıraktığını düşünüyor.

BİZE ULAŞIN