Ümraniye tedavi merkezi!

Son aylarda sakat sayısı altıdan aşağı düşmeyen Beşiktaş'ın dünkü idmanında sadece 13 futbolcu yer aldı. Kara Kartal, Diyarbakırspor maçının hazırlığını yarım takımla yaptı

Çarşamba 28.04.2010
Güncelleme: Çarşamba 28.04.2010
ABONE OL
Beşiktaş hafta sonu Diyarbakırspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yarım takımla yapmaya devam ediyor. Zirve ve Şampiyonlar Ligi yarışına havlu atan siyah-beyazlı ekip, sakatların fazlalığı nedeniyle dünkü antrenmanı sadece 13 kişiyle yaptı. Tedavilerine devam edilen Ramazan Özcan, Yusuf Şimşek, Filip Holosko, Tomas Sivok, Matteo Ferrari, Ekrem Dağ ile Ümit Milli Takım kadrosunda yer alan İsmail Köybaşı ve Rıdvan Şimşek idmana katılmadı. Basına kapalı yapılan antrenmanda siyah-beyazlı futbolcuların koşu çalışmalarının ardından şut çalışması yaptığı ve çift kale maçla da antrenmanın tamamlandığı bildirildi.

GÜNDEMDEKİ TEK KONU AVRUPA LİGİ
Bu arada Ümraniye'de artık sadece Avrupa Ligi'nin konuşulduğu ve futbolcuların aralarında, "Kalan maçlarımızı kazanıp Avrupa Ligi'ne katılmalıyız. Yaptığımız hatalardan ders çıkarıp kalan 3 karşılaşmayı kazanalım" dedikleri öğrenildi.