İşte şok yemeğin detayları

Ligde ateş bacayı sararken, dedikodular, iddialar birbiri ardına gelirken geçen Salı akşamı iki kulübün önemli isimleri bir balık lokantasında bir araya geldi.

Tarih: 27 Nisan 2010 Akşam üzeri saatleri
Yer: Yeşilköy Yüksel Balık
Kişiler: GS Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil ÜnalGalatasaray A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ile Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Salı günü Yeşilköy Yüksel Balık'ta buluştu. Hem de bütün gözlerin çevrildiği Fenerbahçe-Eskişehir karşılaşması öncesi..

İŞTE YEMEĞİN DETAYLARI
Mekan boş.. Muhabbet koyu.. Masada Sezgin, Ünal ve simaları tanıdık olmayan iki kişi daha var... Gazetelere bakılıyor, spor sayfalarını birbirlerine gösteriyorlar... Saat 19:00 civarı gazeteleri de yanlarına alıp mekandan ayrılıyorlar. Yüksel Balık'ın üst düzey yöneticileriyle de konuşan sabah.com.tr, ikilinin görüşmesini bir kez daha teyit ediyor. İkili balık yedikten sonra koyu bir sohbete dalıyor ve saat 19:00 gibi mekandan ayrılıyorlar. Yüksel Balık, kulüp yönetici ve futbolcularının sıklıkla ziyaret ettiği bir yer.
Hatta Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan ile sevgilisi Sinem Kobal da sevgili olarak ilk kez bu mekanda yemek yerken görüntülenmişti.

Şimdi buraya kadar bir gariplik yok belki fakat Sezgin ve Ünal ikilisinin cumartesi günkü Fenerbahçe-Eskişehirspor karşılaşmasından sadece üç gün önce buluşmaları ve yemek yemeleri kafaları hayli karıştırıyor... Ligde şampiyonluk ateşi cayır cayır yanarken, gerilimin maksimum seviyeye ulaştığı şu günlerde yenen bu yemek birçok soruyu da beraberinde getirecektir.

Böylesine kritik bir maçtan önce, bütün gözler Fenerbahçe-Eskişehirspor maçına kilitlenmişken, Eskişehirspor Başkanı kalkıp Galatasaray yöneticisi ile bu yemeği maçtan üç gün önce yememeli... Adnan Sezgin de Halil Ünal da sürüyle şaibeye, sürüyle dedikoduya malzeme verdiklerini bilmeliler. Bu kadar tecrübeli iki spor adamı bu kadar kilit bir hata yapmamalı.

O yüzden bu yemekte neler konuştuklarını kamuoyuna açıklamaları her iki isim için de en hayırlısı olsa gerek. Yoksa her zaman zan altında kalmaları işten bile değil.


BİZE ULAŞIN