Gelenleri görelim!

Aykut Kocaman'la görüşen Daum, Sportif Direktör'e, "Mutlaka ayrılanlar olacak ama ben bir an önce takıma gelecek yeni isimleri görmeyi istiyorum" dedi

Sezon sonunda gidecek ve geleceklerin merakla beklendiği Fenerbahçe'de teknik direktör Daum, Sportif Direktör Aykut Kocaman'la özel bir görüşme yaparak yönetime haber gönderdi. Sezon içinde sakat ve cezalılardan ötürü yaşadıkları zorlukları Aykut Kocaman'a anlatan Alman teknik adamın, "Mutlaka birileri bu takımdan ayrılacak. Ama önce kimlerin geldiğini görmeliyiz. Sonrasında gideceklere izin verelim. Çok cephede her an oynayabilecek en az 25 kişilik kadroya ihtiyacımız var. Transfer döneminde hızlı ve aktif olmalıyız. Listesini verdiğim oyuncuları bu takımda görmeyi istiyorum" dediği öğrenildi. Kocaman da bu mesajı yönetime bildireceğini Daum'a iletti ve "Hocam çalışmalarımız devam ediyor. Siz merak etmeyin" yanıtını verdi.

ES ES UYARISI
Bu arada Daum'un oyuncularıyla yaptığı toplantıda, camiada herkesin A.Gücü maçını düşündüğünden dert yanarak, "Önümüzde üç tane çok zor maç var. Önce Eskişehir'i yenmemiz gerekiyor. Eskişehirspor'a puan kaybedersek, Ankaragücü maçını kazansak ne olur. O nedenle hepinizin Eskişehir maçına motive olmasını istiyorum" dediği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN