Teklif aldım ama...

Fenerbahçe'nin geçen sezon transfer etmek istediği Luca Toni, "Türkiye'den bir teklif vardı Fakat kabul etmedim. Gelecekte ne olur bilemem. Sürprizleri severim" diye konuştu

Geçen sezon Fenerbahçe'nin istediği İtalyanların ünlü golcüsü Romalı Luca Toni, SABAH'a Türkiye'den teklif aldığını doğruladı. İtalya'nın Milano kentinde Lotto'nun yeni kramponunun tanıtımında basının sorularını yanıtlayan ünlü futbolcu, yaptığı açıklamada "Türkiye'den teklif aldığım doğrudur. Ancak hangi kulüp olduğunu açıklayacak kadar çok net bir görüşme olmadı. Bayern Münih ile bir yıl daha sözleşmem var. Ama Louis van Gaal orada olduğu sürece geri dönmem. Gelecekte ne olur bilemiyorum. O yüzden Türkiye'den aldığım teklif ile ilgili bir şey söylemek istemiyorum. Ülkemde kalabilirim. Fakat hayatın hep sürprizlerle dolu olduğuna inanan bir insanım. Zaman içinde de hayatımda büyük sürprizler olabilir" dedi.

HİDDİNK BİR MARKADIR
Türk futbolunu uzun açıklamalar yapacak kadar çok tanımadığını belirten Luca Toni, A Milli takımın başına getirilen Hollandalı teknik adam Guus Hiddink ile ilgili olarak ise "Çok iyi bir teknik adam. Kariyeri ve deneyimi için kalın bir kitap yazabilecek kadar bilgi ve deneyime sahip. Türkiye marka, usta bir teknik direktör ile anlaşmış" ifadesini kullandı.

HAMİT GİBİ SABIRLI BİRİ DEĞİLİM
İtalyan golcü Bayern Münih'te forma giyen milli oyuncumuz Hamit'le iyi arkadaş olduklarını belirterek "Kendimi Hamit'e oldukça yakın hissediyorum. Çünkü başta aynen benim gibiydi. Hoca ile sorun yaşadı, ben de öyleydim. Dolayısıyla bir yakınlık hissediyorum kendisine. O kalmayı tercih etti ama ben onun kadar sabırlı değildim" dedi.

FERRARİ DENİNCE AKLIMA SADECE ARABA GELİYOR
Luca Toni, Beşiktaş'da forma giyen vatandaşı Matteo Ferrari'yi yakından tanımadığını söylerken gülerek şu espriyi yaptı "Ferrari marka arabayla ilgili, oyuncu Ferrari'den daha çok şey biliyorum" diye konuştu.

FENERBAHÇE'Yİ TANIDI
Lotto'nun yeni kramponu Zhero Gravity'i İtalya'da basın mensuplarına tanıtan Luca Toni, muhabirimiz Mustafa Bozkurt'un verdiği Fenerbahçe formasıyla da objektiflere poz verdi. Formayı gördüğü an "Fenerbahçe" diyerek tepki gösteren Toni, aldığı teklifi doğruladı.

BİZE ULAŞIN