'Yeni Rıdvan' Stoch

Stoch'un performansı Fenerbahçe yöneticilerini sevindirirken, Rıdvan Dilmen Stoch için "Fenerbahçe benden bu yana en iyi uç oyuncusunu aldı" yorumunda bulundu

Fenerbahçe'de Young Boys maçında ortaya konan kötü futbol moralleri bozarken, 21 yaşındaki Miroslav Stoch'un performansı herkesi sevindirdi. Sarı-lacivertli yöneticiler, maç sonrası yaptıkları değerlendirmede "Takıma katkısı ve sergilediği oyun, uzun vadede tüm Fenerbahçeliler'e 'aranan isim bulundu' dedirtecek. Daha 21 yaşında ve kendisini sürekli geliştiriyor. Böyle giderse elimizde tutmakta bile zorlanırız" ifadelerini kullandılar.

CİMBOM'A İKİ ÇALIM
Stoch için en dikkat çekici yorum ise Fenerbahçe'nin efsanevi futbolcusu Rıdvan Dilmen'den geldi. Dilmen Galatasaray ve Young Boys maçlarındaki performansıyla Slovak oyuncunun büyük bir gelecek vaat ettiğini belirterek "Fenerbahçe benden bu yana, yani yaklaşık 20 yıldır sonra, en iyi uç oyuncusunu aldı. Hem çabuk, hem de orta saha özellikleri olan bir futbolcu. Savunma yönünü geliştirdiği takdirde, çok önemli yerlere gelir" dedi. Stoch da tıpkı Dilmen gibi Galatasaray'ın elinden kapıldı. Öte yandan bazı Fenerbahçeli yöneticilerin Young Boys karşılaşması sonrasında 21 yaşındaki oyuncuyu özel olarak tebrik ettikleri de gelen haberler arasında.


BİZE ULAŞIN