Giray-Ceyhun tamam

Trabzon'da Giray ve Ceyhun ile anlaşma sağlandı. İmza haftaya.. Selçuk ise anlaşmaya çok uzak. Yattara da Güneş'i bekliyor

Cumartesi 04.09.2010
ABONE OL
Trabzonspor iç transfer görüşmelerinde Giray ve Ceyhun ile prensipte anlaştı, Selçuk ile ise yine anlaşma olmadı. Bordo mavili takımda bir süredir devam eden pazarlıklarda Giray ve Ceyhun ile sözleşme yenileme konusunda anlaşma sağlandı. İki futbolcunun da önümüzdeki günlerde mukavele yenileceği kaydedildi. Transferin gözdesi olan Selçuk ile yapılan pazarlıklardan ise sonuç çıkmadı. Genç futbolcu sözleşme yenilemeye sıcak bakmadı. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin çok istediği Selçuk'un sezon sonunda takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu arada Yattara için de yönetim teknik direktör Şenol Güneş'in raporunu bekliyor. Gineli futbolcu sözleşme yenilemek istediğini daha önce vurgulamıştı.

YATTARA ŞENOL GÜNEŞ'E BAĞLI
Fakat Güneş, "Bu sezonki performansını görmeden Yattara ile görüşme yapılmasın" demişti. Özellikle Yattara'nın özellikle ilk yarıda göstereceği performans Güneş için önemli olacak. Yönetim olumlu bir rapor gelirse Yattara ile masaya oturacak.

https://www.sabah.com.tr