Kazım dersini aldı!

Çarşamba 08.09.2010 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 08.09.2010 09:00
ABONE OL
Aytaç Erenler: Kazım, kurallara uymadığı sürece affedilmeyeceğini gördü. Gerekli mesajları aldı. Büyük olasılıkla takıma geri dönecek.

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Kazım'ın sarı-lacivertli takıma transferi sırasında menajerliğini üstlenen Aytaç Erenler, genç futbolcunun çok değiştiğini söyledi. Radyospor'a konuşan Erenler, "Fenerbahçe onun Türkiye'ye adapte olmasını ve buradaki kurallara göre davranmasını istiyor. Denilenleri yapmadığı sürece affedilmeyeceğini gördü ve akıllandı. Büyük bir olasılıkla affedilecek. Aykut Kocaman'ın gençlere yönelik projesi içinde Kazım'ın da yeri vardır. Yakın zamanda kadroya dahil edileceğini düşünüyorum. Zaten çok büyük bir suç da işlemedi" dedi.

7 arkadaşını öldürdüler
Kazım'ın güneydoğu Londra'da zor bir hayatın içerisinden çıkıp geldiğini belirten Aytaç Erenler, "Türkiye'ye geldiğinden beri Londra'da çok samimi olduğu ve haberleştiği 7 arkadaşı öldürüldü. Orada Jamaika ve Sudan çeteleri var. Çok ilginç bir yer. Böyle bir yerden çıkıp geldiği için Türkiye'ye uyum göstermekte, buradaki sistemi algılamakta zorlandı ve ciddi sorunlar yaşadı" şeklinde konuştu. Erenler, Kazım'ın babası Rodney Richards ile Türk olan annesi Emine hanımın, oğullarının durumu nedeniyle çok üzgün olduklarını ve zor günler yaşadıklarını sözlerine ekledi.

'G.Saray' iması
Aytaç Erenler, Kazım'ın transfer döneminde büyük bir takımdan transfer teklifi alıp almadığıyla ilgili soruya, "Evet, böyle bir teklif geldi. Büyük bir takımımız Kazım'ı almayı çok istedi. Ama bunu Fenerbahçe'yi yıpratmak için de yapmış olabilirler" diye cevap verdi. Kazım'ı Galatasaray'ın transfer etmek istediği ileri sürülmüştü.