'G.Saray'a gel Kerem'

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Efes Pilsen'in yıldızı Kerem Gönlüm'e kancayı takan sarı-kırmızılılar, eski yönetici Haldun Üstünel vasıtasıyla da nabız yokladılar

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 07.12.2010 ABONE OL
Basketbolda 20 yıldır şampiyonluğa hasret Galatasaray Cafe Crown, gelecek sezonun bombalarını şimdiden patlatmaya hazırlanıyor. Oktay Mahmuti yönetiminde lige iyi bir başlangıç yapan ve üçüncü sıraya yerleşen sarı- kırmızılılar, daha da güçlü bir kadro için çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor. Sezon başında gündeme gelen Karşıyaka'nın pivotu Furkan Aldemir için devre arasında tekrar İzmir ekibinin kapısını çalacak olan Galatasaray, Efes Pilsen forması giyen 2.08 boyundaki Kerem Gönlüm'ü de renklerine bağlamak istiyor.

ÜSTÜNEL DEVREYE GİRDİ
Koyu bir Galatasaray taraftarı olan ve vakit buldukça futbol maçlarını tribünden takip eden Kerem Gönlüm'e üstü kapalı teklif yapıldı. Yakın dostu olan eski sarı-kırmızılı yönetici Haldun Üstünel vasıtasıyla "Galatasaray'a gel artık Kerem" mesajı iletilen 33 yaşındaki milli yıldız, daha önce verdiği röportajlarında basketbolu sarı-kırmızılı takımda bırakmak istediğini dile getirmişti. Efes Pilsen'den ayrılması halinde Kerem Gönlüm'ün gelecek sezon Galatasaray forması giymesine kesin gözüyle bakılıyor. Bu transferi heyecanla bekleyen sarı-kırmızılı taraftarlar, forumlarda Efes Pilsen'in diğer yıldızı Kerem Tunçeri'nin de yuvaya dönmesi konusunu yüksek sesle dile getirmeye başladı. Ancak Kerem Gönlüm gibi sözleşmesi sezon sonunda bitecek Kerem Tunçeri'nin ilk tercihinin Avrupa olduğu öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU