Rüştü artık bırakmalı!

Lig TV'ye "Dizindeki sakatlık yüzünden Rüştü artık bırakmalı" dediği iddia edilen Mete Düren, daha sonra "Tedavisi sürüyor, en kısa sürede dönecek" ifadesini kullandı

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 07.12.2010 ABONE OL
Beşiktaş'ın milli kalecisi Rüştü sahalara veda mı ediyor?.. Milli kalecinin sakatlığı ile ilgili olarak LİG TV'de Basın Sözcüsü Mete Düren kaynak gösterilerek, Rüştü'nün dizindeki sakatlığın ciddi olduğu ve futbolu bırakması gerektiği vurgulandı. Fakat daha sonra Mete Düren konuyla ilgili olarak, kulübün internet sitesine konuştu: "Kalecimiz Rüştü'nün tecrübesiyle orantılı olarak yaşı, geçmişte geçirdiği ameliyatlar sebebiyle zaman zaman diz ekleminde ödem ve buna bağlı ağrı olabilmektedir" ifadeleriyle Rüştü'nün sık sık sakatlanmasına açıklık getirdi. Düren, sağlık ekibinin 'konservatif yöntemler'le Rüştü'yü en kısa sürede kadroya vermeye çalıştığını anlattı. Rüştü'nün ise bırakmayı düşünmediğini dile getirdiği ögrenildi.

ERNST İMZALIYOR
Bu arada Beşiktaş'ın bir diğer yıldız oyuncusu Fabian Ernst'ten de iyi haber geldi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Alman oyuncuyla kesin olarak yeniden sözleşme yapılacağı belirtildi.

BUGÜN NELER OLDU