Hagi yüzüme bile bakmıyor

G.Saray'ın Bosnalı yıldızı Zvjezdan Misimoviç kendisini kadro dışı bırakan hocası Gheorghe Hagi'nin antrenmanlarda selam bile vermediğini itiraf etti

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 10.12.2010 ABONE OL
Galatasaray'da olay adam Zvjezdan Misimoviç, Antalya'da içini SABAH'a döktü. Sezon başında Wolfsburg'tan büyük ümitlerle transfer edilen ancak teknik direktör Gheorghe Hagi tarafından A2 Takımı'na gönderilen 28 yaşındaki yıldız, "Tek yapabileceğim beklemek. Olayın bu duruma gelmesinin sorumlusu ben değilim. Ben kötü bir şey yapmadım. İyi bir oyuncu olduğumu düşünüyorum" dedi. Bosna Hersek'in Polonya maçı için önceki gün Antalya'ya gelen Misimoviç, "Kulüpten Adnan Sezgin ile görüştüm. Bana 'Hocanın kararı böyle' dedi. Ben A takımındaymışım gibi çalışmaya devam ediyorum. Otelde kalıyordum. Uzun zamandır yaşadığım ev sorununu çözdüm ve eve taşındım. Ben de işleri yoluna koyuyorum" ifadesini kullandı. Galatasaray'da yabancı oyuncularla arkadaşlık ettiğini belirten Misimoviç, İstanbul'u çok sevdiğini de ifade etti. Kendisinden uzak olan eşi ve iki çocuğunu sorduğumuzda ise Galatasaraylı oyuncunun gözleri doldu ve cep telefonunun ekranındaki aile fotoğrafını biz gösterdi ve "İki hafta kaldılar. Ancak düzenimizi oturtamadık. Ardından benimle ilgili sorunlar da olunca onları getiremedim. Onları çok özlüyorum. İnsanın kendi ailesinden uzak olması kadar kötü bir şey yok" dedi.

OTEL FATURASINI BEN ÖDEDİM
Adnan Polat'ın otelinde kalırken ödemeyi kendisinin yapıp yapmadığı sorusuna ise, "Evet ailemin parasını ben ödedim" cevabını veren Misimoviç, kendisini kadro dışı bırakan Hagi'ye kırgın ya da kızgın olup olmadığı yönündeki soruya ise, "Dünkü (önceki gün) antrenmana geldiğimde bütün yardımcıları bana 'Merhaba' dedi. O ise bana sırtını döndü. Yüzüme bile bakmadı" yanıtını verdi.

BUGÜN NELER OLDU