Hodri meydan

Lider Trabzonspor bordo-maviye boyanacak Olimpiyat Stadı'nda ezeli rakiplerine gövde gösterisi yapacak. Dün itibariyle 45 bin bilet satıldı

Pazar 12.12.2010
Güncelleme: Pazar 12.12.2010
ABONE OL
Trabzonspor camiasının kalbi bugün Atatürk Olimpiyat Stadı'nda atacak. Süper Lig'de en yakın rakibine 5 puan fark atan bordo-mavililer, saat 16:00'da İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a konuk olacak. Dün akşam itibariyle mücadele için 45 bin biletin satıldığı bildirildi. Trabzonspor yönetimi de taraftarı için 40 bin bayrak yaptırdı. Sponsor bir firma tarafından hazırlanan bayraklar maç öncesi Olimpiyat Stadı'nda dağıtılacak. Bugün 55 ila 60 bin arasında bir taraftar kitlesinin olması bekleniyor. Olimpiyat'ta şampiyonluk provasına çıkacak lider Trabzonspor, coşkulu taraftarıyla ezeli rakiplerine gövde gösterisi yapacak.

YENİ YÖNETİM DE DESTEK VERECEK İETT
de İstanbul Belediye karşılaşması için özel seferler düzenledi. Levent, Yenibosna ve Taksim merkez olmak üzere saat 11:00'den itibaren otobüsler Olimpiyat Stadı'na Trabzonsporlular'ı ücretsiz olarak taşıyacak. Trabzons Başkanı Sadri Şener ve yeni ekibi de tribünde yerini alacak. Şener'in yeni asbaşkanı Nevzat Şakar ile yönetime girecek isimler Olimpiyat'ta bordo-mavililere destek verecek.