Başkanına selam söyle

Ankaragücü Genel Seketeri Levent Çamur maç sonrası olay adam oldu. Önce Emre'nin forması için kriz yaratan Çamur, F.Bahçe kalecisi Volkan Demirel'e de "Başkanına selam söyle" deyince ortalık karıştı

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 13.12.2010 ABONE OL
Maçın ardından mikrofonlara gelen Fenerbahçe'li Emre, "Ankaragücü Genel Sekreteri, önce adam olsun, haddini bilsin" diye söze başlayınca herkes şaşırdı. Ancak daha sonra Emre'nin bu tepkisinin sebebi anlaşıldı. Maç sonrası formasını Gabric'e veren Emre, Ankaragücü Teknik Direktörü Ümit Özat'a da Medya Sorumlusu Orkun Yazgan ile bir forma gönderdi. Yazgan'ı Ankaragücü soyunma odasında gören Genel Sekreter Levent Çamur'un, "Bunlar burada ne arıyor"diye çıkışıp, çevredeki Fenerbahçeliler'e laf atmaya başladı. Oradan geçen F.Bahçe kalecisi Volkan Demirel de, burnunu çekerek kendisine bakan Çamur'a, "Bana hareket mi yapıyorsun" derken, "Sen işine bak" cevabını aldı. Bu cevaba sinirlenen Volkan'ın "Maymunluk yapma" dediği Çamur da, "Sana işine bak diyorum. Başkanına da selam söyle" karşılığını verince iyice gerilen ortamı araya girenler sakinleştirdi.

EMRE'DEN SERT SÖZLER
Emre Belözoğlu ise Lig TV'deki canlı yayında, "Biz kaybettik ve bunun için çok üzgünüz. (Bu sırada genel sekreterin adını da öğreniyor) Leventmiş kendisi. Önce adam olmayı öğrensin. Ankaragücü'nü tebrik ediyorum. Yenildiğimiz için üzgünüz ama adam olmayan heriflerle muhattap olacağımıza, kaybetmeyi yeğlerim" dedi.

BUGÜN NELER OLDU