Kaptan dümende

Kasımpaşa'yı zorlu hava şartlarında geçerek lider Trabzonspor'u takibini sürdüren Bursaspor'da galibiyeti getiren kaptan Ömer, "Altyapıda forvet oynamıştım" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 15.12.2010 ABONE OL
Lider Trabzonspor'un en yakın takipçisi Bursaspor, rakiplerinin puan kaybettiği haftayı üç puanla kapamanın rahatlığını yaşıyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın Kasımpaşa maçının sonuna doğru forvete çektiği Ömer Erdoğan, Kasımpaşa kalecisine attırdığı golle maçın kahramanı oldu. Maç sonrası görüntüleri arkadaşları ile beraber izlediğini söyleyen Ömer, "İlk gol bariz ofsayt olsa bile benim orada hatam var. Bunlar hava şartlarında olan hatalar. Kimse hata yapmak istemez ama bana denk geldi" dedi. Geçen sezon oynanan Beşiktaş maçının ardından ilk kez son dakikalarda forvet hattına geçen kaptan Ömer bu durumla ilgili olarak ise, "Altyapıda forvet oynadım ama uzun yıllar geçti üstünden. Forvet mevkiinde oynamak o kadar kolay değil. Hocamız zemin ağırlaşınca yüksek toplardan faydalanmak istedi. Zaman zaman duran toplardan gol atıyordum. Hocam bana güvenerek ileri uca gönderdi. Elimden geldiği kadar mücadele etmeye çalıştım" yorumunda bulundu.

SAĞLAM İDMANA KATILMADI
Öte yandan yeşil-beyazlılar dün Özlüce Tesisleri'nde Ertuğrul Sağlam'ın katılmadığı bir antrenman yaptı. Oyuncular yardımcı antrenör Mutlu Topçu gözetiminde düz koşu yaparken, çalışmaya sakatlıkları bulunan Volkan Şen, Stepanov ve Ivankov katılmadı, Stenier salonda çalıştı.

BUGÜN NELER OLDU