'Alex yok, takım yok'

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, açılışta karşılaştığı Emre'ye "Alex yoksa takım da yok. Şu an durum pek iç açıcı değil. Buna çözüm bulmak lazım" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 22.12.2010 ABONE OL
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve sarı-lacivertli futbolcu Emre Belözoğlu, önceki akşam Galatasaray Kaptanı Arda Turan'ın da bulunduğu, İstanbul Etiler'deki restoran açılışında, takımın son durumunu da değerlendirdi. Aralarındaki sohbette Başkan Yıldırım'ın, takımın durumu nedeniyle ikinci kaptanı Emre'ye sitem ettiği öğrenildi. Yıldırım, Emre'ye kendilerinin bulunduğu masada başka davetliler oturduğu halde, "Emre nasıl olacak bu iş? Alex iyi oynarsa, takım kazanıyor. Oynamazsa ya berabere kalıyoruz ya da yen i l i y o - r u z . Böyle o l u r mu? Buna çözüm bulmak lazım. Bu takım sadece Alex'e dayalı olmamalı. Alex bugün var yarın yok. Durum pek iç açıcı değil" dedi.

HAKLISINIZ BAŞKANIM
Emre ise Başkan'ın bu sözlerinin ardından sessiz kaldı ve sadece "Haklısınız Başkanım" dedi. Sohbette başka konuya geçilince, ikilinin bu konudaki görüşmesi sona ermiş oldu.

BUGÜN NELER OLDU