Banvit - Tenerife maçı bu akşam! Banvit - Tenerife maçı hangi kanalda yayınlacak? Banvit - Tenerife maçı canlı izle (2017)

Banvit, FIBA Şampiyonlar Ligi finalinde Tenerife ile 30 Nisan 2017 (bu gece) karşılaşacak. Peki, final maçı hangi kanalda yayınlanacak? Maç kaçta başlıyor? İşte, tüm cevaplar..

Banvit - Tenerife maçı bu akşam! Banvit - Tenerife maçı hangi kanalda yayınlacak? Banvit - Tenerife maçı canlı izle (2017)

BANVİT - TENERİFE MAÇI SAAT KAÇTA? BANVİT - TENERİFE MAÇI NERDEN İZLENEBİLİR?

Banvit, FIBA Şampiyonlar Ligi finalinde Tenerife ile karşılaşıyor. Maç, 30 Nisan 2017 (bu gece) 21:15'te karşılaşacak. A Spor maçı naklen yayınlayacak.

Bu sezon ilk kez düzenlenen FIBA Şampiyonlar Ligi'nde Dörtlü Final organizasyonunun ilk maçında Monaco'yu eleyen Banvit bugün 21:15'te ev sahibi İspanyol ekibi İberostar Tenerife ile karşılaşacak. A Spor maçı naklen yayınlayacak. Banvit Sportif Direktörü Turgay Çataloluk, teknik yönetim ve oyuncuların şampiyonluk için büyük mücadeleler verdiğini belirterek, "Tenerife turnuvanın ev sahibi olarak kendi taraftarları ile dolu olacak bir salonda bu avantajlarını sonuna kadar kullanmak isteyeceklerdir. Final maçında işimizin daha zor olacağı açık. Bu yıl ilk kez düzenlenen FIBA Şampiyonlar Ligi'nde kupayı Türkiye'ye getirmek için şimdiye kadar yaptığımız gibi sonuna kadar mücadele edeceğiz. Sonuçta, oynayacağımız tek bir maçın ardından kazanılacak kupa bulunuyor" dedi.

İŞTE BANVİT -TENERİFE MAÇI CANLI YAYINI! BANVİT - TENERİFE MAÇI CANLI İZLE

İzlemek için fotoğrafa tıklayın...

BİZE ULAŞIN