Fikstür belli start 7 Ekim

Fikstür belli start 7 Ekim
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 2017-2018 sezonu fikstürü İstanbul'da çekildi. Polat Renaissance Hotel'deki kura çekimine, TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, TBF Üst Yöneticisi Ömer Onan, Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak, Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Soner Akpınar ile takımların temsilcileri katıldı. Sezon; 7, 8 ve 9 Ekim'de oynanacak ilk hafta maçlarıyla başlayacak. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde ilk yarı 14 Ocak 2018'de sona erecek. İlk 8 sırada yer alan takımlar, play-off'a yükselecek. Çeyrek finallerde 2, yarı finallerde de 3 galibiyet alan takım tur atlayacak. Finalde ise 4 galibiyet alan ekip, 2017-2018 sezonunun şampiyonu olacak.

YENİLERE BAŞARILAR
TBF Üst Yöneticisi Ömer Onan, yaptığı konuşmada, "2017- 2018 sezonunun çok güzel geçeceğine inanıyorum. Lige yeni katılan Eskişehir Basket ve Sakarya BŞB'ye başarılar diliyorum. Fairplay ruhu içinde, oyuncuların sakatlık yaşamayacağı bir sezon diliyorum" dedi.

TOPLU AİLE FOTOĞRAFI
Basketbolda yeni sezon fikstür çekiminden sonra Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu, federasyon yöneticileri ve kulüp temsilcileri birlikte poz verdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN