Devler, Çizme’de görücüye çıkıyor

A Milli Erkek Basketbol Takımı, Sardegna Cup’ta bugün 21:45’te Finlandiya ile mücadele edecek. 12 Dev Adam yarın ise ev sahibi İtalya’nın karşısına çıkacak

Devler, Çizme’de görücüye çıkıyor
Türkiye'nin de ev sahibi olduğu 2017 Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek A Milli Erkek Takımımız, Sardegna Basket Cup 2017 hazırlık turnuvasına katılmak üzere İtalya'ya gitti. Milliler Sardegna Basket Cup 2017'de Finlandiya ve ev sahibi İtalya ile karşılaşacak. Daha önce turnuvaya katılacağını açıklayan Nijerya ise organizasyonda yok. İlk maç bugün TSİ 21:45'te Finlandiya ile... Yarın da TSİ 21:45'te ev sahibi İtalya ile karşı karşıya geleceğiz. İtalya'daki turnuvanın ardından Prag'a geçecek olan Ay Yıldızlılarımız, 16 Ağustos Çarşamba 18:00'de ev sahibi Çekya ile oynayacak.

NBA 17 EKİM'DE BAŞLIYOR
NBA'de 2017-2018 sezonu, 17 Ekim'de sabaha karşı oynanacak iki maçla başlayacak. Yeni sezonun ilk gününde, geçen yılı şampiyon olarak tamamlayan Golden State Warriors, sahasında Houston Rockets ile karşılaşacak. Günün diğer maçı ise Cedi Osman'lı Cleveland Cavaliers ile Boston Celtics arasında olacak. İkinci gün yapılacak Philadelphia 76ers ile Washington Wizards karşılaşmasında ise son iki draftın 1 numaraları Ben Simmons ve Markelle Fultz ilk kez resmi maçta forma giyecek.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN