Cedi Osman Cleveland günlerini anlattı

NBA’de bu sezon Cleveland Cavaliers formasıyla gösterdiği performansla adından sıkça bahsettiren milli yıldız Cedi Osman, Cleveland Cavaliers’ın resmi sitesine Cleveland’da geçen günleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Cedi Osman Cleveland günlerini anlattı

2015 NBA Draftı'nda 2. turun ilk sırasında Cleveland Cavaliers tarafından draft edildiğinde Cleveland Cavaliers forması giymiş olan Semih Erden'in kendisine takım ve şehirden bahsettiğini aktaran Cedi şöyle devam etti "Cleveland şehri hakkında pek çok mesaj aldım. Herkes buranın küçük bir şehir olduğunu söyledi ama bence gayet güzel, sakin bir yer. Taraftar harika. İnsanlar spora, basketbola, Amerikan futboluna, beyzbola bayılıyorlar. Bu da beni heyecanlandırıyor."

"Küçük şehirleri seviyorum çünkü ben de küçük bir şehirde doğdum (Ohri, Makedonya). Herkes birbirini tanıyor, insanlar arasında iyi bir ilişki var. Dediğim gibi Cleveland'da harika taraftarlar var, şehir sakin ve trafik yok, ki bu bence en iyi tarafı."

"KAZANSAK DA KAYBETSEK DE BİZİ DESTEKLİYORLAR"

"Taraftarlar beni heyecanlandırıyor. Onlar hakkında çok şey duydum. Her maç dolu oluyor, bizi motive ediyorlar. 48 dakika boyunca oradalar. Kazansak da kaybetsek de bizi destekliyorlar, sadece bizi desteklemek için oradalar. En iyi taraftara sahibiz."

"HARİKA RESTORANLAR VAR"

Cedi, Cleveland'da neler yaptığıyla ilgili soruya da şu şekilde cevap verdi "Cleveland'da harika restoranlar var, gerçekten çok iyi restoranlar var. Arkadaşlarımla gidiyorum, son olarak Jordan Clarkson'la gitmiştim, daha önce teknik ekiple akşam yemeği yemiştik. Ayrıca Rock müzesine gittim, benim için harika bir tecrübeydi."

"JEFF GREEN İLE ARAMIZDA ABİ KARDEŞ İLİŞKİSİ VAR"

Takımda, Jeff Green'le arasının çok iyi olduğunu belirten Cedi "Jeff Green harika biri. Onunla aramızda abi kardeş ilişkisi var. Birbirimize sürekli mesajlar atıyoruz, şakalaşıyoruz. Jeff'le gerçekten çok iyi bir ilişkimiz var. Eğlenceli şeyler bulduğumuzda birbirimize anlatıyoruz. Üç farklı tokalaşma ritüelimiz var." dedi.

Milli yıldız konuşmasını şu ifadelerle sonlandırdı "Herkesle iyi bir ilişkim var, Kyle Korver, Jose Calderon, LeBron James, J.R. Smith... İyi veya kötü ne yaparsam yapsam -top kaybetsem veya top çalsam- her zaman beni destekliyorlar. Hata yaptığımda 'Şu tarafaa gitmelisin.' şeklinde beni uyarıyorlar. Bu tarz şeyler beni motive ediyor ve oynadığım sürelerde bana çok yardımcı oluyor."

BİZE ULAŞIN