Tuncay'la baş başa

  1. Haberler
  2. Futbol
Salı 27.12.2011 09:40 ABONE OL
Abdurrahim Albayrak, Bolton'da mutsuz olan Tuncay Şanlı'yla görüşüp, "Sana kapımız açık" dedi. Fakat milli futbolcu, "Sezon sonuna kadar transfer yapmam mümkün değil" yanıtını verdi


Ara transferde dört koldan çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da Tuncay Şanlı'nın birkez daha gündeme geldiği ortaya çıktı... Yönetici Abdurrahim Albayrak'ın geçtiğimiz günlerde yıldız futbolcuyla bir araya gelerek baş başa transfer görüşmesi yaptığı öğrenildi.

FATİH HOCA SENİ ÇOK İSTİYOR
Sezon başında Wolfsburg'dan Premier Lig ekibi Bolton'a transfer olan fakat aradığı ortamı birkez daha bulamayan Tuncay'a transfer teklifinde bulunan Albayrak'ın, "İngiltere'de mutsuz olduğunu biliyoruz. Eğer Türkiye'ye dönmeyi düşünürsen sana kapımız sonuna kadar açık. Fatih hoca da seni takımında görmek istiyor" diye konuştuğu belirlendi.

İSTESEM DE GELEMEM
Tuncay'ın ise Albayrak'ın bu teklifine teşekkür ettiği ve "Teklifiniz beni gururlandırdı. Fakat şu anda İngiltere'den ayrılmayı düşünmüyorum. Zaten istesem de UEFA kurallarına göre sezon sonuna kadar bir takıma transfer olmam mümkün değil" dediği öğrenildi.

SEZON SONU BİR DAHA
Abdurrahim Albayrak'ın yine de bu transfer için ısrarcı olduğu, Tuncay'la sezon sonunda birkez daha görüşmek için sözleştiği gelen bilgiler arasında. Fakat milli futbolcunun Fenerbahçe'den tepki görmekten çekindiği de ifade ediliyor.

1.5 YILDA SADECE 26 KARŞILAŞMADA OYNAYABİLDİ
Özellikle Middlesbroug'dan ayrıldıktan sonra bir türlü dikiş tutturamayan Tuncay Şanlı, geride kalan 1.5 yılda Stoke, Wolfsburg ve Bolton formalarıyla 28 lig maçına çıkabildi.

SADECE 5 GOLÜ VAR
Bu maçlarda 5 gol atabilen Tuncay, Milli Takım'daki formasını da kaptırdı. Son zamanlarda aldığı kilolarla dikkatleri çeken tecrübeli futbolcu her şeye rağmen transferin gözde isimlerinden biri.

BUGÜN NELER OLDU