"Şikeci takımın yanında olmayız"

Çarşamba 28.12.2011 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 28.12.2011 11:57
ABONE OL
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, şehirde kötü gidişatı sürekli karıştırmak isteyen birilerinin olduğunu belirterek, "Mağlubiyette yüzünün içinden güldüğünü gördüğüm insanlar var. Böyle bir anlayış ile bir yere gidilmez" dedi. Yerel bir televizyon kanalının programında açıklamalarda bulunan Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, birlik ve bareberliğe ihtiyaç duyduklarını söyledi. Şehirde bu işi sürekli karıştırmak isteyenlerin olduğunun altını çizen Yazıcı, "Ne gereği var. Bu işler herkesin başına gelebilir. Bu benim babamın malı değil. Ben bugün varım yarın yokum. Bursaspor bu şehrin markası. Ben mağlubiyette yüzünün içinden güldüğünü gördüğüm insanlar var. Böyle bir anlayış ile bir yere gidilmez. Bursa'da bu birlik beraberlikte ciddi sorunlar var" diye konuştu.

"BURSASPOR ŞİKENİN HİÇBİR TARAFINDA OLMAZ"
Şikeyle ilgili gösterilen tepkilerede cevap veren Yazıcı, "Bursaspor şikenin hiçbir tarafında olmaz. Şampiyonluğun ne kadar temiz olduğu bütün Türkiye gördü. Bizim şike yapan bir takımın yanında olabilmemiz mümkün mü. Bursaspor bu söylentiler ile küme düşmüş bir takım. Bursaspor bunların hiç yanında olmadı, bugünden sonrada olmayacaktır" şeklinde konuştu.

"ÇOK BÜYÜK HEDEFLER KONUŞAMAYIZ"
3 puanlı sistemde neyin ne olacağının belli olmadığını söyleyen Yazıcı, "Biz artık bundan sonra çok büyük hedefler konuşamayız ama bazı şeyler neden olmasın. Daha önümüzde kupa var. Bursaspor gidebildiği yere kadar gitmeli" dedi.

https://www.sabah.com.tr