"2. yarı farklı bir Ordu olacak"

Perşembe 29.12.2011 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 29.12.2011 09:58
ABONE OL
Orduspor'un başarılı oyuncuları Jacques Gosso ve Emmanuel Culio, ikinci yarı herkesin farklı bir Orduspor izleyeceğini söyledi.

Afrika Kupası öncesi forma şansı verilmesi halinde Fenerbahçe karşılaşmasına çıkacağını belirten Gosso, "Lige iyi bir başlangıç yaparak ilk haftalarda çok iyi sonuçlar almasını takım olarak bildik. Ancak ligin ilk yarısının ortalarından itibaren istenmeyen bir düşüş yaşadık. Bu şansızlıkları artık yaşamak istemiyoruz. Devre arasında yeni bir teknik heyet gözetiminde çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi. Taraftardan her zaman olduğu gibi destek istediklerini kaydeden yıldız oyuncu, sözlerini şöyle tamamladı:

"Zor günleri taraftarımız ile birlikte atlatmak istiyoruz. Onları yanımızda görmek bize büyük bir motivasyon sağlıyor."

Orduspor'un başarılı oyuncusu Emmanuel Culio, devre arası hazırlıklarının çok iyi gittiğini, takım olarak 2. yarıya iyi hazırlandıklarını söyledi.

Culio, ilk yarıda iyi çıkış yaptıklarını ancak bazı karşılaşmalarda beklenmeyen sonuçlar aldıklarını ifade ederek, "Skor olarak önde götürdüğümüz karşılaşmalarda yenilgiler aldığımız oldu. Skor olarak yenildik ancak takım olarak, oyun olarak yenilmedik. Bunu birazda şansızlığa bağlıyorum. İkinci yarı için yeni bir Teknik ekip görev aldı. Hocalarımız ile ara dönemi iyi geçirerek, başarılı sonuçlar almak istiyoruz." diye konuştu.

https://www.sabah.com.tr