Kupa artık Turkuvaz

TFF'nin dün Türkiye Kupası için sponsorluk anlaşması yaptığı Turkuvaz Medya Grubu Başkan Vekili Albayrak, "Türk futbolunun yeniden canlanması için elimizden geleni yapacağız" dedi

  1. Haberler
  2. Futbol
Perşembe 29.12.2011 ABONE OL
Bu yıl 50.'si düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası'nın 3. tur kura çekimi dün Ataköy Olimpiyatevi'nde yapıldı. Kura öncesi Türkiye Kupası'nın yayın hakkı ve isim sponsorluğunu bir yıllığına alan Turkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı M.Ali Aydınlar sponsorluk anlaşmasına imza attı. Aydınlar, "Bugün bizim için yine güzel günlerden birisi. Türk futbol ekonomisine katkı sunacak yeni bir grup aramıza katılıyor; Turkuvaz Medya Grubu. Kendilerine teşekkür ediyorum. Türkiye Kupası'nın yayın ve isim sponsorluğunu Turkuvaz Medya Grubu'na verdik. Turkuvaz Medya Grubu'na, Ziraat Bankası'na ve A Haber ile ATV'ye teşekkür ediyorum" dedi.

YENİDEN HEYECAN GELECEK
Turkuvaz Yönetim Kurulu Başkan vekili Serhat Albayrak ise, Türk futbolunun geçtiği problemli süreçte sorumluluk üstlendiklerini belirterek, "Türk futboluna aynı heyecanın, canlılığın gelmesi için tüm medya grubumuz olarak sadece yayınlarla değil, yaptığımız gazetecilikle de, habercilikle de Türk futbolunun Türkiye'de ve dünyada etkin olması için elimizden geleni yapacağız. Türkiye'de futbol sevgisinin tekrar kazandırılmasına çalışacağız" ifadelerini kullandı.