Adalı-Güreli ve o...

Emre'nin adaylıktan çekilen Adalı ve Güreli ile buluşması kafaları karıştırdı.

Beşiktaş'ta kongre rüzgarları esmeye başlarken sürpriz bir gelişme yaşandı. Serdar Bilgili döneminde Siyah-Beyazlı kulüpte mali işlerden sorumlu olan eski yönetici Hüsnü Güreli'nin İstanbul Maslak'taki ofisinde adaylıktan son anda çekilen Serdal Adalı önceki gün bir araya geldi. Adalı'nın ABD'ye gitmeden önce gerçekleşen bu buluşmaya Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Emre Belözoğlu'nun da geldiği ortaya çıktı.

SÖZLEŞMESİ BİTİYOR
Hüsnü Güreli ve Serdar Adalı'nın diğer başkan adaylarının listesinde yer alabileceği iddiaları ayyuka çıkarken Emre Belözoğlu'nun Güreli'nin ofisindeki bu görüşmeye gelmesi kafalarda soru işareti yarattı. Sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek olan ve Teknik Direktör Aykut Kocaman'la ipleri koparan Sarı-Lacivertli oyuncunun Hüsnü Güreli ve Serdal Adalı'nın transfer dönemi olmadığı halde bir araya gelmesi, "Acaba sezon sonunda Beşiktaş'a mı geliyor" yorumlarına neden oldu. Güreli Aydınlar'ın istifasından sonra vekaleten TFF başkanlığını yürütmüştü.

KOCAMAN'LA TARTIŞMIŞTI
Emre Belözoğlu ile Aykut Kocaman'ın arasının bir süreden beri bozuk olduğu biliniyor. Tecrübeli hoca tartışma yaşadığı Emre'ye, "Gelecek sezon seni takımda düşünmediğimi anlamadın mı?" demiş ve ipler kopmuştu.

Sezon sonu Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek olan yıldız oyuncu Emre Belözoğlu ile Sarı-Lacivertli yönetimin sözleşme yenilemeyi düşünmediği gelen bilgiler arasında.
BİZE ULAŞIN