'Aslan'a gel prens ol'

Galatasaray'ın İsveçli yıldızı Elmander'den, Manchester United'tan sezon sonunda ayrılacak Berbatov'a mesaj var: 'Buraya gel prens gibi yaşa'

Galatasaray'ın sezon sonunda yapacağı transferler merakla beklenirken ilk tüyo Johan Elmander'den geldi. Sarı-kırmızılıların İsveçli yıldızı sezon sonunda sözleşmesinin biteceği Manchester United'tan ayrılacağını açıklayan Dimitar Berbatov'a Galatasaray'a gel çağrısı yaptığını söyledi. İsveç basınına konuşan Elmander, "İstanbul gerçekten inanılmaz bir yer. Kızımın düzenli olarak gittiği bir okul var ve Boğaz kusursuz atmosfere sahip. Buradaki hayatı, Manchester'da bulmanız imkansız" dedi.

İki ay önce aramış
İstanbul'un güzelliklerini anlatmak üzere iki ay önce Manchester United'ın Bulgar golcüsü Berbatov ile bir telefon görüşmesi yaptığını belirten Elmander, "Ona, 'Buraya gel prens gibi yaşa ve vergilere para ödeme' şeklinde şaka yaptım. Burada futbolla ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Taraftarların hepsi takımlarına büyük bir tutku ile bağlı." şeklinde konuştu.

10 numara Cemil Çiçek
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Refik Arkan ve Emir Sarıgül ile birlikte ziyaret ettikleri TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e forma hediye etti.

BİZE ULAŞIN