Terim dünya devine "evet" dedi

2000'li yıllarda Galatasaray'da yaşadığı müthiş başarılardan sonra Fiorentina'ya giden, oradan da Milan'la anlaşan İmparator, 3'üncü döneminde Cim-Bom'la bir kez daha zirveye çıkarken, tecrübeli teknik adamın yeniden Çizme'ye gideceği iddia edildi. Calciomercato sitesi, İnter'in sahibi Massimo Moratti'nin yeni sezon için Terim'e teklifte bulunduğu ve yıllık 3.5 milyon euro önerdiğini yazdı.

Moratti, açıklama için sabırsızlanıyor
İtalyan sitesinde Gianluca Minchiotti imzalı yayınlanan haberde, Moratti'nin Lacivert - Siyahlı takımda yapmayı düşündüğü devrimi Fatih Terim'le gerçekleştirmeyi planladığı belirtildi. Moratti ile bire bir görüşen Terim'in de, İtalyan kulübüne prensip olarak "Evet" dediği ancak iki tarafın Spor Toto Süper Lig'in bitmesini beklediği kaydedildi. Buna rağmen İnter'in sahibinin dedikoduya mahal vermemek için bir an önce açıklama yapmak istediği ifade ediliyor.

Mourinho&Mancini'den sonra Terim
Calciomercato, Mourinho ve Mancini gibi karakterini sahaya yansıtan bir teknik direktör arayan Massimo Moratti'nin Benitez, Leonardo, Ranieri ve Gasperini gibi İnter'i tehlikeli bir döngüye sürükleyen hocalardan kaçındığı ve Fatih Terim'de karar kaldığına dikkat çekti. Site ayrıca Moratti'nin genç yıldızlar ve deneyimleriyle güven veren futbolcuları bir araya getirip, İnter'i gelecek sezon kimsenin eleştiremeyeceği bir noktaya getirmek istediğine yer verdi.

STAR
BİZE ULAŞIN