Bugünleri göremezlerdi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman öğrencilerine şu sözlerle seslendi: "Bu süreçte yerinizde başka takım olsaydı bugünleri bile göremezdi. Bu sezon namusumuz."

F.bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın önceki gün futbolcularıyla yaptığı toplantıdaki konuşması dün kulüp sitesinden yayınlandı. Tüm takıma verdikleri mücadele için teşekkür eden Kocaman, "Bu işin içinde sportif hatalar her zaman olacaktır. 30 dakikalık süreçte bir futbol takımının yapabileceği her şeyi yaptınız. 3-0, 4-0 da yapabilirdik. Maç sonunda kazanabilirdik, kaybedebilirdik ama beraberlikle bitti" dedi. Takımının sahadaki mücadelesine övgü yağdıran Kocaman, "Bu süreçte sizin yerinize başka takım olsaydı, bunu altını çizerek söylüyorum, bugünleri bile görmesi mümkün olmazdı. Hala ve hala şampiyonluk şansımız devam ediyor. Bu sezon bizim namusumuz. Burada yapılan her doğru iş futbolcu grubunundur. Hatalar sonuna kadar benimdir" dedi.

"Siz üzerinize alınmayın hocam"
Aykut Kocaman'ın ardından konuşan Emre, "Hepimizin hataları oldu, hocam sadece siz üzerinize almayın. Biz iki kupaya da talibiz, daha hiçbir şey bitmedi" dedi.

BİZE ULAŞIN