Hıncal Uluç ile haftanın gündemi

Sabah Gazetesi'nin usta kalemlerinden Hıncal Uluç, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları sabahspor.com okuyucuları için değerlendirdi.

Uluç;

Emre herkesin gayet iyi bildiği gibi dindar bir futbolcu... Zamanında Florya'da tekke kurmakla itham edilenlerin arasında... Sarı İsmail, Uğur Tütüneker, Hakan Şükür, Hakan Ünsal, falan... Hatta Eyüp Sultan'a sabah namazına yetişmek için gaza basarken bir kişiye çarpmış ve ölümüne sebep olmuştu. Dindarlığı ilk oradan ortaya çıkmıştı. Emre bu...

Bugüne kadar hep düşeş atarak gidiyordu Galatasaray... O zarın hep düşeş gelmeyeceği ortaya çıktı. Galatasaray, Fenerbahçe'yi nasıl darmadağın ettiyse Sivas da Galatasaray'ı öyle darmadağın etti.

Kafası yarılan Hasan Şaş'a ceza verdi PFDK. Seyirciyi tahrik ettiği için. Hasan Şaş seyirciyi tahrik ediyor da Ali Koç etmiyor mu, Murat Özaydınlı etmiyor mu, Ünal Aysal etmiyor mu?

Ne demek; "Fenerbahçe seyircisi, Galatasaray seyircisinin standardına gelemedi!" Fener seyircisi Fatih'in kafasına 1 lira attı, Galatasaray seyircisi, Volkan'ın kafasına rakı şişesi attı! O 1 liralardan kaç tanesini bir araya getirmek lazım o şişeyi alabilmek için? 'Ben zenginim, ben pahalı şey atarım' diyor Ünal Aysal!..

Özge AYDIN /SABAHSPOR.COM

BİZE ULAŞIN