Galatasaray motivasyonu

Ligde Samsun'un bileğini bükemeyen F.Bahçe; G.Saray ve Trabzon'un elenmesiyle moral bulup kupada Karadeniz ekibini devirdi

Kadıköy'deki derbide alınan beraberlik sonrası kupadaki Samsunspor maçına sıfır moralle hazırlanan F.Bahçe'yi, yine G.Saray kendine getirdi. Sarı-kırmızılıların bir gece önce Sivas'a elenerek kupaya veda etmesi, maç günü Samandıra'daki 'kupa arzusunu' artırdı. Maç öncesi kamp yapmayıp, öğle saatlerinde Samandıra'da toplanan oyuncular aralarında yaptıkları sohbetlerde "Şampiyonluk kadar kupa hasretini dindirmek de önemli. Rakiplerimizden biri artık kupada yok. Fırsatı değerlendirerek, bu talihsizliği yenebiliriz" dediler. Maç saatine doğru Trabzon'un da elenme haberi gelince, futbolcuların isteği iki katına çıktı ve moralsizliğin tüm izleri silinmiş oldu. Ardından dün de Beşiktaş'ın kupadan elenmesi F.Bahçe'de sevinçle karşılandı.

PFDK, Yıldırım'ın talebini kabul etti
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın sözlü savunma talebi kabul edildi. Şike soruşturması kapsamında Metris Cezaevi'nde tutuklu olarak yargılanan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın sözlü savunma talebi kabul edildi. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Yıldırım'ın savunma talebini olumlu karşıladı. PFDK'nın bu talebi kabul etmesinin ardından, Aziz Yıldırım'ın en kısa sürede sözlü savunmasını yapması bekleniyor.
BİZE ULAŞIN