İşte yeni takımı

Beşiktaş, Egemen Korkmaz ile olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.

  • Futbol
  • Pazartesi 02.07.2012 23:47
Beşiktaş'ta Fikret Orman yönetiminin 'feda' sloganıyla başlattığı oyuncuların alacaklarında indirime gitme teklifini kabul etmeyen Egemen Korkmaz ile de yollar ayrıldı.

Beşiktaş'ta Egemen Korkmaz dönemi sona erdi. Egemen, 1 milyon 400 bin Euro'luk alacağından vazgeçti. Siyah - beyazlı kulübe 500 bin Euro da ödeyen milli oyuncu bonservisini aldı ve sözleşmesini feshetti.

Egemen Korkmaz ile Beşiktaş'ın yolları ayrıldı. Milli futbolcu, alacaklarına karşılık bonservisini alarak siyah - beyazlılar'la sözleşmesini karşılıklı feshetti. Maraton.com'da yeralan habere göre, Beşiktaş yönetimi, daha önce Egemen'den aldığı yıllık ücrette indirim istemiş, ama milli futbolcu kabul etmemişti.

Ardından siyah - beyazlılar, Egemen'in eski sözleşme şartlarına göre takımda kalacağını açıklamıştı. Ancak deneyimli oyuncu yönetimle bir görüşme daha istedi ve yapılan zirveden ayrılık kararı çıktı. Görüşmeler sonunda Egemen, 1 milyon 400 bin Euro'luk alacağından vazgeçerken, ayrıca 500 bin Euro da ödeyerek Beşiktaş'tan bonservisini aldı ve sözleşmesini feshetti.

BORSAYA DA BİLDİRİLDİ

Öte yandan; Beşiktaş kamuoyunu aydınlatma platformuna gönderdiği yazıda, "Futbolcumuz Egemen Korkmaz ile aramızdaki mevcut sözleşme karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir." dedi.

Egemen'in yarın Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacağı sabah.com.tr'ye gelen özel bilgiler arasında.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN