Özel uçakla Madrid'e!

F.Bahçe'de transferi yürüten Ali Yıldırım dün Madrid'e gitti. Yıldırım'ın özel uçakla direkt Valencia'ya değil Madrid'e gitmesi akıllara Hamit ve Diarra'yı getirdi

Mehmet Topal'ı resmen açıklayan Fenerbahçe transfer çalışmalarında hız kesmiyor. Dün sabah Sabiha Gökçen Havalimanı'nda özel uçakla Madrid'e giden Fenerbahçe yöneticisi Ali Yıldırım'ın hedefinde, Valencia'dan Mehmet Topal'ın takım arkadaşı Tino Costa'nın olduğu uzun süredir konuşuluyordu. Yıldırım'ın bir süredir devam eden transfer görüşmelerinde Costa için Valencia kulübü ile masaya oturması bekleniyordu. Ancak Yıldırım'ın dün özel uçakla Valencia'ya değil de direkt Madrid'e gitmesi akıllara farklı isimleri getirdi. İhtimallerden biri Hamit Altıntop... Fenerbahçe'nin bir süredir Galatasaray'ın istediği Hamit Altıntop ile ilgilendiği biliniyordu. Ali Yıldırım'ın Madrid seyahatiyle akıllara gelen diğer futbolcu ise adı daha önce de gündeme gelen, hatta İstanbul'da tesisleri gezen R.Madrid'in diğer yıldızı Diarra oldu. Yıldırım'ın Costa değil de Diarra'nın da peşinde olabileceği iddia ediliyor.

ÇİFTE BAYRAM MI?
Bugün sonuçlanacak "Futbolda Şike Davası"nda beraat bekleyen Fenerbahçe yönetiminin başkan Aziz Yıldırım'ın serbest kalacağı gün Avrupa'dan bir yıldız oyuncuyla dönüp, bir yıldır kulüple ve yönetimle büyük bir dayanışma gösteren taraftarlarını ödüllendireceği iddia edildi. Kulübe yakın kaynaklar, "Yönetim davadan beraat bekliyor. Aziz başkanın dışarı çıkması muhtemel bir günde de Avrupa'dan dünyaca ünlü yıldız bir oyuncuyu İstanbul'a getirip camiayı coşturmayı, sezon öncesi kenetlenmeyi zirveye taşımayı hedefliyorlar" iddiasında bulunuyorlar.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN