Kocaman: Bizim adımız Fenerbahçe

  • AA
  • Futbol
  • Salı 03.07.2012 12:48
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yeni sezon hazırlıkları için gerçekleştirilen ilk antrenman öncesi futbolcularına yaptığı konuşmada, ''Başarı bizim adımız. Bizim adımız Fenerbahçe'' dedi.

Kocaman'ın antrenmanın başında yaptığı konuşmada futbolcularına yönelik ifadeleri, basın mensuplarıyla paylaşıldı.

Sözlerine başarılarla dolu bir sezon dileyerek başladığı kaydedilen Kocaman'ın, tek hedefin şampiyonluk olduğunu vurguladığı belirtildi.
Transfer dönemlerinin doğal süreci gereği aralarından ayrılanlar olduğunu anımsatan Kocaman'ın, takımdan gidenlere teşekkür ederken, takıma yeni katılanlar için ''Salih Uçan ilk transferimiz oldu. Başarılar diliyorum. Hasan Ali geldi, ona da başarılar. Mehmet Topal özellikle yurt dışı tecrübesiyle bize çok şey katacak. Ona da hayırlı olsun'' ifadelerini kullandığı bildirildi.

-''Başarı bizim adımız. Bizim adımız Fenerbahçe''-

Kocaman'ın geçen sezonun çok zorlu geçtiğine işaret ettiği konuşmasında, şu ifadelere yer verdiği kaydedildi:

''Tarihi bir sezon geçirdik. Tüm sorunları, hep birlikte aştık. Sezonu iki finalle noktaladık. Bir tanesini kazandık, bir tanesinin ucundan döndük. İçimden geleni söylüyorum. Bütün her şeyi topladığımız zaman başarılı bir sezon geçirdik. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ama bir yandan da Fenerbahçe futbol takımı şampiyon olamadı, sorunlar ne olursa olsun. Bu sene de mutlaka ama mutlaka şampiyon olmak tek hedefimiz. Bunu başaracak kapasitemiz var, gücümüz var. Sizden en büyük beklentim, sahaya çıktığınız anda her şeyi unutun, takımınız için Fenerbahçe için oynayın. Birbirinize destek olun. Başarı bizim adımız. Bizim adımız Fenerbahçe. Bunu unutmayın yeter.''
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN