Milyar $= 1 şampiyonluk

Fikret Orman, "Demirören milyar dolara yakın para harcadı ama tek bir şampiyonluk var. Demek ki başarı harcamakla gelmiyor" dedi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci ve Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği'nin organize ettiği kahvaltıda gazeteciler ile bir araya geldi. Kulübün içinde bulunduğu mali durum hakkında konuşan Orman, "Beşiktaş'ın bir bütçesi var. Beşiktaş ödeyemeyeceği şeyin altına girmeyecek. Çok sempatik olmayan şeyler yapacağız. 1996'dan bu yana iki şampiyonluğumuz var. Sayın Yıldırım Demirören zamanında milyar dolara yakın harcamamız var ama sadece bir kez şampiyon olduk. Demek ki para harcamayla bir şeyler olmamış" açıklamalarını yaptı.

"BAŞBAKANIMIZ ÇÖZECEK"
Avcılar Belediyesi Başkanı Mustafa Değirmenci'nin Beşiktaş'ın maçlarını Avcılar Stadı'nda oynaması önerisine teşekkür eden Orman, "Hala stat sorunumuz çözülmedi. İnşallah bu hafta çözülecek. Yeni stadımız da sadece sayın Başbakanımızın sayesinde olacak gibi gözüküyor, kendisi bizzat takip ediyor" ifadesini kullandı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN