"Bu sene şampiyon olacağımızı düşünüyorum"

  • Futbol
  • Perşembe 05.07.2012 16:29
Bordo-mavili futbolcular Trabzonspor Bonus Kart'ın tanıtımını yaptı.

Trabzonsporlu Serkan Balcı, Alanzinho ve Yasin, Denizbank'ın Trabzon Şubesi'ni ziyaret ederek Trabzonspor Bonus Kart'ın tanıtımını gerçekleştirdi.

Serkan, burada yaptığı açıklamada, çok iyi bir antrenman dönemi geçirdiklerini ifade ederek, ''Her şey istediğimiz gibi gidiyor. Yeni arkadaşlarımız geldi, gidenler oldu. Kamp döneminde de birlik ve beraberliğimizi üst düzeye çıkartarak, taraftarımızın yüzünü güldüreceğiz. Taraftarlarımızın bize güvenmelerini, inanmalarını istiyorum. Mahkeme kararı şampiyonluğumuzun hukuksal ilanıdır. Hak ettiğimiz kupamızı verirler diye düşünüyorum. İnşallah bu sene de şampiyon olacağız.''

Burak'ın transferi ile ilgili bir soruya ise Serkan, ''Burak bizim için çok önemli bir oyuncuydu. Geçen sene takımın gol yükünü çekti. Bir sıçrama yakaladı. Bunu değerlendirmek istedi. Biz de kalsa sevinirdik ama onun kendi tercihi. Kendisi ile görüştük, o da beklemede. Trabzonspor'u çok sevdiğini her yerde söylüyor. Onun için hayırlısı olsun'' yanıtını verdi.

Alanzinho ise sezona iyi bir başlangıç yapıp iyi dereceler almak istediklerini belirterek, ''Hedefimiz geçen yıldan daha büyük başarılar ortaya koymak. Trabzonspor büyük bir kulüp ve her zaman güçlü olmak zorunda'' dedi.

Alanzinho da Burak ile ilgili soruyu şöyle yanıtladı:

''Burak bizim için çok önemli bir oyuncu, büyük bir golcü. Geçen sezon takıma çok büyük katkı yaptı. Böyle bir oyuncunun teklifler alması doğaldır. Gidebilir, kendisi için iyi olan tercihi kullanabilir. Burak hem arkadaş hem de futbolcu olarak Trabzonspor'a katkı yapan biriydi. Eğer kendisi için iyi olanı yapacaksa, buna bir şey diyemeyiz. Trabzonspor'un kalan oyuncularının hepsi, yokluğunu aratmayacak kadar mücadelenin içinde olacaklardır.''

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN