Başkanımızın varlığı yeter

Topuk Yaylası'nda dün basının karşısına çıkan Cristian Baroni, Başkan Aziz Yıldırım'ın özgürlüğüne kavuşmasının kendileri için önemli olduğunu söyledi. Geçen senenin kendileri için çok sıkıntılı geçtiğini hatırlatan Brezilyalı oyuncu, "Çoğunluğa ve herkese karşı mücadele etmek zorunda kaldık. Bir çok oyuncumuz gitti. Katıldığımız tüm turnuvalarda şampiyonluk kovaladık. Ligde final oynadık, Türkiye Kupası'nı kazandık. Bu kadar zorluğa rağmen başarılı bir sezon geçirdik. Bu sene başkanımız bizimle birlikte. Onun varlığı maçlar sırasında koltuğunda oturuyor olması, başkanlık figürü bile bizim için yeterli. Sezona bu moralle başlıyoruz. Umarım bu sezon hep birlikte başarıları elde ederiz" dedi.

KARAKTERLERİ ÇOK FARKLI
Baroni, F.Bahçe'den ayrılan Emre Belözoğlu ile yeni partneri Mehmet Topal'ı şu sözlerle karşılaştırdı: "Mehmet Topal kalitesini kısa sürede gösterdi. Emre ile Mehmet'i kıyaslamak için erken. Fakat karakterleri çok farklı ilk etapta gördüğüm şey bu." n Şampiyonlar Ligi'ne katılmaya ve ülke içindeki tüm kupalara talibiz.
Saha içinde serbestlik olduğunda, kendimi daha rahat hissediyorum.
Geçen sezon takımdan ayrılmam üzerine çıkan video kaydı hataydı. Vicdan azabı yaşadım. Çünkü F.Bahçe içinde hiç kimsenin bana bir yanlışı olmamıştı.
Her mevkide birden fazla oyuncunun olması hem takımı hem hocayı rahatladır. Bu durumdan da Fenerbahçe karlı çıkar.
Salih'in saçlarını ben keseceğim. Tabii ki şaka ama güzel saçları var. Umarım saçları kadar futbolu da güzeldir.

G.SARAYLILAR KÖTÜ NİYETLİ DEĞİLDİR
Cristian Baroni, G.Saraylı futbolcuların şampiyonluk sevincinde kendisinin ağlama hareketini taklit etmesi ile ilgili olarak da şu yorumu yaptı: "Ben o sevinci yaşarken içimde kötü bir niyet yoktu. Onların da kötü niyetle bu sevinci yaşadıklarını düşünmüyorum. Şampiyon oldular tebrik ederiz. Yarış tekrar başlıyor."


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN