Takım bulamayan Pawel geri döndü

Trabz onspor yeni sezon hazırlıklarını dün yaptığı çalışmalarla sürdürdü. Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenmana izinli Burak ve adalesinde gerginlik bulunan Henrique katılmadı. Tolga Zengin takımdan ayrı çalıştı. Isınma hareketleriyle başlayan günün ilk antrenmanında sağlık toplarıyla kuvvet çalışması ardından aerobik dayanıklılığa yönelik koşu yapıldı. Çalışmada neşeli tavırlar sergileyen oyuncuların, idman sonrasındaysa adeta pestili çıktı. Havanın sıcak olması nedeni ile oyuncular bunaldı. Bordo-mavililer sık sık su içerek serinlemeye çalıştılar. Şenol Güneş'in kadroda düşünmediği Pawel Brozek ise Trabzon'a geri döndü. Kendisine takım arayan ancak bulamayan Polonyalı futbolcu, çalışmalara katılmak için Trabzon'a geldi. .

PET ŞİŞEYLE DUŞ ALDILAR!
Trabzonsporlu futbolcular, sıcak hava ve yüksek nem oranı altında çalışırken idman boyunca serinleyebilmek için bol bol suyla şakalaştılar.

ADETA PESTİLLERİ ÇIKTI
Bordo-mavili teknik heyet uyguladığı programla futbolcuların pestilini çıkarırken, oyuncular her fırsatta şakalaşmaktan geri kalmadı. Şenol Güneş akşam idman sonrası minik bir taraftarla poz verdi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN