Taraftar izdihamı idmanı bitirdi!

Fenerbahçeli taraftarlar, yoğun sis ve yağmurlu havaya rağmen Düzce'ye akın etti. İdmanın sonuna doğru sahaya giren taraftarların izdihamıyla çalışma bitti!

Fenerbahçeli binlerce taraftar, soğuk ve yağışlı havaya aldırış etmeden İstanbul, Ankara ve çevre illerden 50 otobüs ve yüzlerce araçla Kaynaşlı ilçesindeki 1300 rakımlı Topuk Yaylası'na akın etti. Aziz Yıldırım lehine tezahüratlar yapan, Aykut Kocaman ve takıma yoğun sevgi gösterilerinde bulunan taraftarlar, yeniler Egemen, Hasan Ali ve Mehmet Topal'a da yoğun ilgi gösterdi. Saha kenarında antrenmanı izleyen taraftarlar, yoğun sise ve sağanak yağışa aldırış etmeden takımlarını destekledi.

GÜÇ BELA TESİSLERE GİREBİLDİLER
İdmanın sonuna doğru taraftarlar, futbolcularla fotoğraf çektirmek ve imza almak için sahaya girince antrenman yarıda kaldı, futbolcular adeta kaçarcasına jandarma ve özel güvenlik çemberi arasında tesislere girebildi. Selçuk Şahin'i omuzlara alan taraftarlar, Aykut Kocaman'ın da etrafını sardılar. Gökhan Gönül, tesislerin balkonuna çıkarak taraftarlara futbol topu ve tişört attı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN