Maçlar seyircisiz

Trabzonspor, Almanya'daki maç yasağını 'seyircisiz oynama' formülüyle aştı. Krefeld kentinde yapılacak Uerdingen ve Willem II maçlarına taraftar alınmayacak

Yeni sezon hazırlıklarına Hollanda'da başlayan Trabzonspor'da kötü haber... İlk iki hazırlık maçını daha önce planlandığı gibi Almanya'da yapacak olan Bordo- Mavili takımın bu karşılaşmalarınaseyirci alınmayacak. Uerdingen ve Willem II takımlarıyla Almanya'da karşılaşacak olan Trabzonspor, böylece Türk takımlarına hazırlık maçı oynama yasağını 'seyircisiz oynama' formülüyle aştı. Her iki karşılaşmanın da Krefeld kentinde oynanacağı belirtildi. Üçüncü maçını Belçika'da Charleroi takımıyla 18 Temmuz'da yapacak olan Trabzonspor, son olarak 22 Temmuz'da Standart Liege ile Hollanda'da karşılaşacak. Bu maçlar seyircili olacak.

İlk idman ilk sakatlık
Trabzonspor'un Hollanda'da yaptığı ilk çalışmasında Aykut Akgün şoku yaşandı. 24 yaşındaki futbolcunun sağ arka adalesinde yırtık tespit edildi. Kulüp Doktoru Mesut Çelebi, Aykut'un bir hafta sonra takımla birlikte çalışmalara başlayacağını söyledi. Kaleci Tolga ise takımdan ayrı çalıştı. Futbolcular, çalışmada zaman zaman kolbastı oynayarak antrenmanı neşeli hale getirdiler.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN