G.Antep, Rus futbolcu deniyor

Gaziantepspor, yeni sezon hazırlıklarını Celal Doğan Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Hikmet Karaman nezaretinde günü 3 antrenman yaparak tamamlayan kırmızı-siyahlı takımın öğle idmanı, koşu ve egzersizlerle başladı. Hikmet Karaman, yarı alanda top çalışması yapılırken zaman zaman antrenmanı durdurarak, futbolcuları uyardı.

Bu arada 4 yıl önce Gaziantepspor'dan Beşiktaş'a transfer olan ve bu sezon tekrar eski takımına dönen Ekrem Dağ da takımla birlikte antrenmanlara başladı. Teknik direktör Karaman, antrenman öncesi bu futbolcuyla yakından ilgilendi.

Ekrem Dağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, eski takımına döndüğü için mutlu olduğunu söyledi. Farklı takımlardan da teklif almasına rağmen Gaziantepspor'u seçtiğini kaydeden Ekrem Dağ, ''3 yılımı burada geçirmiştim, o yüzden Gaziantepspor'u seçmem kolay oldu. Geri döndüğüm için de gerçekten çok mutluyum. Takımla beraber çalışmaya başladım. Hedefimiz üst sıralar olacak'' dedi.

Öte yandan Gaziantepspor'un, Rusya'nın Novosibirsk takımında top koşturan Ukrayna asıllı Rus oyuncu Andrey Proshine'yi denemeye aldığı belirtildi.

İki günden beri takımla birlikte antrenmanlara çıkan Proshine'nin teknik ekibin vereceği rapor doğrultusunda transfer edileceği kaydedildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN