Bu kadro çok yeterli diyemem

"Kadroyu yeterli görüp görmemek takımın ya da oyuncunun verimine bağlı.. Bazı mevkilerde yığılmalar var. Onları da durumlarına göre değerlendireceğiz"

  • Futbol
  • Cuma 13.07.2012
Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda kampıyla sürdüren Trabzonspor' da teknik direktör Şenol Güneş hazırlık maçlarının seyircisiz oynanması kararı ile ilgili "Çok sağlıklı bir karar değil. İnsan haklarına aykırı" dedi. Güneş, "Buna uyacağız. 17'sinden sonra karar değişir diyorlar ama bizim için şu aşamada önemli olan bu değil. Seyircili yada seyircisiz oynamaya hazırlıklı olacağız. Bunların hepsi de bir antrenman, deneme aslında" diye konuştu.

"SAĞLIKLI KARAR DEĞİL"
Güneş açıklamalarının devamında, "Daha sonra kaldırırlar diye düşünüyorum. Şu aşamada burda uygulandı. Hiç vermemeyi düşünüyorlardı ama daha sonra seyircisiz oynamaya izin veriler. Çok sağlıklı bir karar değil. İnsan haklarına aykırı. O zaman resmi maçları da kaldırmak lazım. O zaman bu ülkede kamp da yapamazsın. Biraz abartılı bir karar. Doğru birşey değil" dedi. Güneş kadro için de, "Kadroyu yeterli görüp görmemek takımın ya da oyuncunun verimine bağlı. Bazı mevkilerde yığılmalar var. Onları da durumlarına göre değerlendireceğiz" yorumunu yaptı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN