"Burak'ı Trabzon kampından almadık"

Galatasaray Yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Hamit Altıntop, Burak Yılmaz ve Amrabat transferleri hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Ntvspor'a konuşan Albayrak'ın açıklamaları şöyle:

"Hamit'e yuvasına geldiği için teşekkür ediyorum. Kendisine çok büyük teklifler vardı. Çok uzun görüşmeler yaptık. İlk görüşmemizden sonra moralim bozuk geriye döndüm ama peşini bırakmadım ve başka yerlere gitmesini önledim. Fatih hocaya verdiği bir söz vardı.

Hamit'i 24 saatte herhalde 48 sefer aradım ve "Ben uyumuyorum, sen de uyuma" dedim. Hamit parayı tercih etseydi başka takıma giderdi ama onun Fatih hocaya verdiği bir söz vardı. Hocanın hakkını kimse yemesin, o da bu transfer için çok uğraştı. Fatih hoca olmasaydı Hamit'in gelmesi zor olurdu.

Hamit'in çok zor bir menajeri var. Hala 8-10 tane mide hapı içiyorum! Ünal Aysal, Hamit transferi için bana maddi olarak sonsuz yetki verdi.

Amrabat için 7-8 aydır bir çalışmam vardı ve bir yerlere geldi. Ne zaman Hamit gibi gelir antrenmana çıkar, onu da o zaman konuşuruz.

Trabzonspor bizim gerçek dostumuz. Ancak şu da unutulmasın ki Biz Burak'ı Trabzonspor kampından değil, bir başka takımın kampından aldık.

Yeni fikstür Türk futboluna hayırlı olsun. Centilmence ve kardeşçe bir yeni sezon diliyorum. Bütün takımlara başarılar."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN