Sadri Şener'den bomba açıklamalar

  • Futbol
  • Cumartesi 14.07.2012 12:53
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Galatasaray'ın Burak Yılmaz transferi sonrasında sert bir açıklama yaptı.

Lig TV'nin son dakika bandıyla geçtiği habere göre; Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Burak transferi sonrası Galatasaray'la dostluğumuz bitti. Dost kalmamız daha önemliydi. Galatasaray ve Burak defteri kapanmıştır" dedi.

Trabzonspor'un antrenmanı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sadri Şener, "Burak bana gelip Trabzon'dan ayrılmak istiyorum, yurtdışına gitmek istiyorum dedi. Önce Lazio ardından Lokomotif Moskova'ya gitmesi gündeme geldi. Demek ki bunlar menajerin çalışmalarıymış. Bu transferin ardından söylenecek söz yok. Bizim için çok mühim değil, 100 tane Burak gider. Ama Galatasaray, bir tane Trabzonspor dostluğunu bulamaz. Galatasaraylı arkadaşlar, pek arkadaş kalmadı ama sadece bizden değil diğer Anadolu takımlarından da bu tür transferler yapıyor. Galatasaray'a pek yakışmıyor bunlar. Demek ki Galatasaray Lisesi'nin müfredatına bir - iki ders daha eklemek lazım..." dedi.

Burak ile ilgili olarak ise Şener, "Burak'ın karakter yapısının böyle olduğunu bilmiyorum. İnsan istikbali için Trabzon'a gider, Galatasaray'a değil. Trabzon şehrini sevmiyorum diyebilirdi, anlardım. Burak'ın karakterinin böyle olduğunu bilmiyordum o benim yanılgım oldu" ifadelerini kullandı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN