İkisi lider, ikisi vaatkar

TAKIMIN YENİ LİDERİ: Yeni transferlerden Mehmet Topal'ın takımın yeni liderlerinden olacağı net şekilde gözüküyor. G.Saray'dan ayrıldığı dönemden çok farklı bir futbolcu haline gelmiş. Üstün fiziksel meziyetlerine, oyun içinde sorumluluk alma, hücuma katkı verme gibi önemli özellikler eklemiş. Topuk Yaylası'nın en dikkat çeken ismiydi.
EGEMEN'İN HIZLI UYUMU: Takımın bir başka lider vasfı taşıyan ismi ise Egemen Korkmaz. Geç katılmasına rağmen takıma çabuk uyum sağladı. Milli takımdan partneri Bekir ile savunmanın göbeğine şimdiden yerleştiler. Muhtemel Yobo transferiyle savunma göbeği daha sağlamlaşacak ancak Yobo'nun yüzde 100 ilk 11 oynayacağının garantisi de yok.
SORU İŞARETLERİNİ AZALTTI: Hasan Ali Kaldırım, kafalarda en çok soru işareti oluşturan isimdi kamp öncesi... 10 günlük dönemde bıraktığı ilk izlenim, hücuma çıkmayı çok seven ve yaptığı ortalarda yüksek isabet yakalayan bir oyuncu. Aykut Kocaman'ın hücum varyasyonlarında Gökhan Gönül ile en çok önem verdiği isim.
YETENEĞİNE FİZİK GÜÇ DE EKLEMELİ: Salih Uçan 18 yaşında olmasına rağmen inanılmaz bir özgüvene sahip. Bu sayede meziyetlerini Topuk Yaylası'nda gösterebildi. Fiziksel gelişimini henüz tamamlamamış olmasına rağmen, sadece yeteneğiyle bile zaman zaman kadroyu zorlayabilir.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN