"Mehmet Batdal'ı istiyoruz"

Süper Lig'de transfer ettiği Dahmane ile tekrar anlaşan Bucaspor, eski oyuncusu Dady ile görüşmelere başlandığını açıkladı.

Bucaspor, FİFA'da dosyaları bulunan eski yabancı oyuncuları ile ilgili sıkıntılarını çözmeye başladı. İlk başta Cezayirli futbolcu Dahmane ile 1 yıllık anlaşma sağlayan Bucaspor yönetimi, Cape Varde'li golcü oyuncu Dady'nın alacak ve transfer meselesini çözmek için Almanya'ya gidiyor.
Bucasporlu yönetici Sedat Çiftçi, Dady'nin menajeri ve avukatı ile görüşmek üzere bugün Almanya'ya gideceğini ifade ederek, "Oyuncunun kulübümüzden 700 bin dolara yakın alacağı buluyor. Oyuncuya belli bir paket halinde ödeme şekli sunacağız. Dady ve Dahmane'yi tekrar transfer ediyoruz fakat bizim bütçemize aykırı değil. Dady ve Dahmane ağırlıklı olarak eski alacaklarına karşılık oynacaklar dedi.

Forvet arayışlarının da sürdüğünü söyleyen Çiftçi, "Galatasaraylı eski oyuncumuz Mehmet Batdal ile ön görüşme gerçekleştirdik. Kendisi istediği an her zaman kapımız ona açık. Takımımız Avonos'dan Perşembe günü İzmir'e dönüyor. Ekibimiz iki gün izin yaptıktan sonra Davraz'da kampa girecek. Burada kamp yapacak Rizespor ile görüşme yaptık. Uygun olması halinde Rize ile de hazırlık maçı yapılacak diye konuştu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN