Kocaman futbolculara böyle seslendi

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'nın başkenti Viyana yakınlarındaki Bad Erlach kasabasında sürdüren Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Aykut Kocaman, bu seneki en büyük güçlerinin takım ruhu olacağını söyledi.

Kocaman, antrenman sahasında futbolcularla yaptığı toplantıda, ''Yeni sezona kendi tesislerimizde hazırlanmanın keyfini, gururunu yaşadık. Hepiniz iyi çalıştınız, herkese teşekkür ederim. Takım ruhu bu sene de en büyük gücümüz olacak. Hep birlikte takımı daha çok yukarı çekmenin yollarını arayalım. Bireyselliği unutalım, hep takımı, yanımızdaki arkadaşımızı düşünelim. Klasik tabirle 'Birimiz Hepimiz İçin' diyelim. O zaman başarı kendiliğinden gelir'' dedi.

Kampın ilk bölümünün geride bırakıldığını hatırlatan Aykut Kocaman, öğrencilerine hitaben şöyle konuştu:

''Şimdi fiziki dayanıklılık, kondisyon antrenmanları yerini daha çok teknik-taktik ağırlıklı antrenmanlara bırakacak. Burada 4 maç oynayacağız. Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarına hazırlanacağız. Maçları çalışacağız, maç havasına gireceğiz. İki kupayı birden son ana kadar kovalayan iyi bir kadromuz vardı, yeni arkadaşlarımızın katılmasıyla daha da güçlü olduk. Bugün de hepiniz adına Kuyt'a hoş geldin demek istiyorum. Futbolcu özelliklerinin yanı sıra özellikle uluslararası tecrübesiyle bize çok büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Hepinize ikinci bölüm çalışmalarında başarılar diliyorum. Unutmayın her şey Fenerbahçe için.''
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN