Fenerbahçe'de hazırlıklar sürüyor

  • Futbol
  • Perşembe 19.07.2012 13:41
Sezona hazırlık çalışmalarının ikinci etabını Avusturya'da sürdüren Fenerbahçe futbol takımı, sabah saatlerinde, kamp bölgesindeki sahada yakaşık 90 dakika süren bir antrenman yaptı.

Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde düz koşu ile çalışmaya başlayan sarı-lacivertli ekip, ardından 5'e 2 ve dar alanda kontrollü pas çalışmasıyla antrenmanı sürdürdü. Antrenmanın son aşamasında futbolcular yarı sahada çift kale maç oynadı.

Sabah çalışmasını kulübün 2. başkanı Ali Yıldırım da basın mensuplarının bulunduğu bölümden izledi ve gazetecilerle sohbet etti.

Yıldırım, akşam antrenmanının basına kapalı yapılacağını anımsatan gazetecilere, ''Kıyafet değiştirip taraftar olarak izlerim'' şeklinde espri yaptı.
Bu arada dünkü MTK Budapeşte maçında 90 dakika oynayan futbolcular antrenmana katılmayarak otelin yakınındaki ormanlık alanda yenileme çalışması yaptı.

Caner Erkin'in her iki ayağının kaval kemiğindeki ağrıları nedeniyle havuzda çalıştığı, Mehmet Topuz'un da sağ ayak aşil tendonundaki sorun yüzünden havuzda yenileme yaptığı belirtildi. Takımın ilk günkü antrenmanında sakatlanan Egemen'in de kapalı salonda terapist nezaretinde özel programla çalıştığı bildirildi.

Fenerbahçe'nin akşam saatlerinde de basına kapalı ikinci bir çalışma yapacağı belirtildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN