Ibrahimovic'in istekleri bitmiyor!

  • Futbol
  • Salı 24.07.2012 16:41
Fransa Ligi ekiplerinden Paris Saint Germain'e transfer olarak gündeme damga vuran Zlatan Ibrahimovic, PSG yönetiminden 10 numaralı formayı talep etti.

PSG yönetimini transfer görüşmeleri sırasında alacağı yıllık ücret konusunda oldukça uğraştıran İsveçli yıldız, şimdi de 10 numaralı formayı giymek istediğini açıkladı.

Sporx'in haberine göre; Fransız ekibinde 10 numarayı, geleceği tartışma konusu olan ancak Chelsea'ye karşı ABD'de düzenlenen özel maçta forma giyerek takımının tek golünü kaydeden Nene giyiyor.

Zlatan Ibrahimovic, 10 numaralı forma isteğiyle ilgili yaptığı açıklamada; "Eğer beni memnun etmek istiyorlarsa ne yapacaklarını biliyorlar" ifadelerini kullandı.

Fransız Le Parisien gazetesine Ibra'nın isteği hakkında konuşan PSG sportif direktörü Leonardo ise, "Henüz forma numarası belli değil, ancak bu konuda yakın zamanda bir karar vereceğiz" şeklinde konuştu.

Öte yandan geçmiş yıllarda kendisini dünyanın en iyi futbolcusu olarak lanse etme gereği duyan bir futbolcunun bu isteği de kimseyi şaşırtmamış gibi gözüküyor.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN